Rowan McPaddles - River Rush

Rowan McPaddles, dikkat çekici görselleri ile oyuncuların kalbini fethediyor.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 295.23 MB
  • Sürüm 2.0.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Monstronauts Inc.
Rowan McPaddles - River Rush indir; Son derece heyecan verici bir mobil oyun olan Rowan McPaddles ile kendinize heyecan dolu anlar yaşatabilirsiniz.

Yüksek kaliteli oyun görselleri, gelişmiş efektleri ve aynı zamanda heyecan verici bir oynanışa sahip olması sebebiyle Rowan McPaddles mobil oyunu milyonlarca kişi tarafından tercih ediliyor. Son derece heyecan verici bir mobil oyun olan Rowan McPaddles ile kendinize heyecan dolu anlar yaşatabilirsiniz. Rowan McPaddles, nihayetinde boş yere kalmak için tehlikeli bir ırmağın yolunu açtığınız zorlu, sonsuz bir koşucudur. Özgün oyu çizgisi sayesinde kendinize farklı bir oyun keyfi yaşatabilirsiniz. Oyunda daima ileriye doğru koşacak, engelleri aşarak nehrin üzerinde ilerlemeye çalışacaksınız.

Nehirler, insan ruhunun gerçek sınavıdır. Rowan McPaddles sonsuz koşucular hakkında bildiğin şeyi alıp başının üstünde döndürüyor. Rowan McPaddles oyununda karakterinizi tam olarak kontrol edebilirsiniz, size hareket etme ve tercih ettiğiniz şekilde ölme özgürlüğü verir. Rowan McPaddles'daki neredeyse her şey potansiyel ölümlü olmanız yolundadır. Köpek balıkları, su aygırları, timsahlar ve hatta sevimli, masum görünümlü kunduzlar sizi dışarıda bırakıyorlar, bu yüzden onların iş yapmadığından emin olmak sizin işiniz. Her neyse, mümkün olduğunca uzun bir yolda engelleri aşarak ilerlemeye çalışacaksınız.

Oyunda yüksek seviyelere çıkmak için kendinize bir şans verin. Engelleri aşarak farklı oyun seviyelerine geçmeye hak kazanın. Her bir seviyesinde farklı içerikler ve engeller ile karşı karşıya geleceksiniz. Rowan McPaddles oynanış tarzı itibariyle oldukça zor bir oyundur. Kazanmak için tek bir şansınız var o da oyun kontrollerinizin gelişmiş düzeyde yüksek olmasıdır. Rastgele oluşturulmuş seviyeler ile uçurumlarda sonsuz bir kovalamaca içerisine girecek, engelleri aşarak kendinizi farklı seviyelerde eğlendireceksiniz. Her biri kendine özgü zorlukları olan çeşitli aşamalardan birini seçin.

Özgün oyun çizgisi sayesinde oyuncuların sıkılmadan vakit geçirmelerini sağlayan Rowan McPaddles macerasında durmak yok, daima engelleri aşarak ilerleyecek ve güçlendiricileri toplamaya çalışacaksınız. Bir dizi çılgın engelle su boyunca ilerleyin ve hızınızı asla kaybetmeden nehrin sonuna kadar ilerleyin. Tüm oyun yeteneklerinizi oyunun taze ve zorlu kontrol şemasıyla test ederek eksik olduğunu alanları belirleyebilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan bazı engelleri aştığınız anda en yüksek oyun puanını elde edeceksiniz. Ne kadar çok puan kazanırsanız oyunda o kadar çok ilerleme kat edebilirsiniz.

Günlük beceri zorluklarını tamamlayın, bu size her zaman avantaj sağlayacak niteliktedir. Çiftlik altın paraları ve oyun içi gacha sistemiyle karakterlerin ve derilerin kilidini açmak için eserler toplayın. Bir kayıktaki bir adamdan, bir boynuzlu adamdaki bir adama, kilidini açmak için tonlarca karakter ve skeç vardır. Üstelik her bir karakterin yetenekleri de tamamen farklıdır. Stratejinize uygun olan karakteri seçerek farklı oyun karakterleri ile karşılaşmanın keyfini çıkarın. Karakterinizin oyun içi sosyal medya sayfalarında sanal takipçiler kazanın. Favori karakterlerinizi özelleştirin ve yeni sürüme geçirin.Tüm aile için eğlenceli bir meydan okuma oyununda ücretsiz olarak yer alın. Oyunu oynamak için iOS cihazınıza indirebilirsiniz.

Rowan McPaddles - River Rush indir